Henna Pudrowa – naturalne brwi

Henna Pudrowa w końcu zawitała do The Colours:). Zabieg ten zwany Brow Henną jest uważany za przełom w stylizacji brwi. Dlaczego? Poniżej w punktach opisujemy to, co nas zachwyciło, a dla Ciebie może stać się must have tego i kolejnych sezonów.

1. KOLORY

Henna Pudrowa Elleebana to  7 luksusowych kolorów, które chociaż same w sobie są fantastyczne, pozwalają ma mieszanie ich w celu uzyskania spersonalizowanych odcieni. Nie, nie mówimy tu o czarnym, brązowym i grafitowym:) Kolory są dobrane w ten sposób, że znajdziemy w nich barwy ciepłe, chłodne lub ich mix. Dlatego niektóre są idealne dla blondynek lub osób z rudymi włosami. Dla brunetek lub szatynek jest inna paleta kolorystyczna. Nasze stylistki bazując na podstawowych kolorach dobierają ostateczny odcień bazując na kolorze włosów, skóry, oraz indywidualnych upodobaniach Klientki.

2. KSZTAŁT

Stylizacja brwi to nie tylko kolor. Każda z nas wygląda inaczej. Są twarze okrągłe, kwadratowe, w kształcie serca, pociągłe, czy wreszcie o kształcie mitycznego owalu. Kształt brwi, dobrze dopasowany, może podkreślić to, co piękne i ukryć ewentualne mankamenty naszej urody. Dobór kształtu i długości brwi to dziś prawie dziedzina nauki ;). Używamy kolorowych nitek, miarek, cyrkli aby mieć pewność, że wszystko jest dokładnie wymierzone i narysowane. Brwi to rama dla oczu, tu nie ma miejsca na przypadek.

3. PIELĘGNACJA

Połączenie  i bogactwo naturalnych składników, działa jak prawdziwy eliksir zdrowa dla Twoich brwi. Oto niektóre z nich:

Lawsonia  to roślina, która stanowi przeważającą część składu Ellebana Brow Henna. To właśnie z niej produkuje się oryginalny barwnik znany jako henna.
Proszek Indigo – pozyskiwany z rośliny Indigofera Tinctoria jest kluczowym składnikiem Ellebana Brow Henna ze względu na swój niebieski odcień, który pozwala pogłębiać barwę henny.
Ekstrat Amla – Agrest indyjski zawiera ważne kwasy tłuszczowe, wzmacniające mieszki włosowe oraz nadające włosom jedwabisty i piękny wygląd. Zawiera również witaminę C, która pozwala przeciwdziałać przedwczesnemu siwieniu. Ekstrat Amla jest świetną odżywką do włosów oraz  może zmniejszać problem ze złuszczaniem naskórka. Wysoka zawartość żelaza i keratyny pomaga stymulować wzrost włosa.
Shikakai, znana również pod nazwą Acacia Concicca, nadaje połysk, miękkość, a także pokrywa włos delikatną warstwą, tym samym pogrubia go i wzmacnia.
Oprócz tego, henna pudrowa zawiera D-Pantenol (Prowitamina B5), Witaminę E i Przeciwutleniacze.

To połączenie powoduje, że Brow Henna, to zabieg w takiej samej mierze upiększający, jaki i pielęgnacyjny. Brwi poza pięknym kształtem i idealnym kolorem są lśniące, dogłębnie odżywione i zdrowe.

4. TRWAŁOŚĆ

Koloryzacja henną pudrową to niespotykana dotychczas trwałość. Henna na skórze trzyma się do 2 tygodni (ma to ogromne znaczenie przy brwiach przerzedzonych), a na włoskach do 6 tygodni!

Cóż więcej wymagać?  Henna pudrowa Elleebana jest odpowiedzią na tradycyjną koloryzację brwi (ale pamiętajmy, że nie można farbować nią rzęs). Jeżeli oprócz pięknych brwi chcecie mieć podkręcone i lśniące rzęsy, zapraszamy na keratynowy lifting rzęs.

Natomiast więcej o zabiegu henny pudrowej, o pielęgnacji pozabiegowej i przeciwwskazaniach do zabiegu przeczytasz tutaj.


Kolory Henna Pudrowa
Brow Henna