Jesienne kwasy i lifting bez skalpela

Nadeszła jesień, a jesień jest we wszystkich salonach kosmetycznych czasem rewitalizacji skóry. I chociaż lato to słońce, urlop i błogi odpoczynek, to jednak większość z nas boryka się pozostałościami opalania – przesuszoną skórą, przebarwieniami, a czasem z dodatkowymi zmarszczkami. Nie należy jednak popadać w panikę. Mamy rozwiązanie na wszystkie wyżej wymienione problemy.

Tym rozwiązaniem – idealnym na jesienny czas – jest eksfoliacja skóry kwasami. Rozpoczęcie serii zabiegów jesienią, to radość ze zdrowej i promiennej skóry cały kolejny sezon.

W zależności od stopnia przesuszenia, obszaru przebarwień i głębokości zmarszczek , stosujemy różne kwasy, dobierając poziom stężenia i działanie. O naszych zabiegach z kwasami poczytasz tutaj.

Dziś natomiast chcemy Ci opowiedzieć o absolutnym hicie tej jesieni. Jest nim koreański zabieg ToxPeel. Uważa się go za alternatywę dla mezoterapii igłowej i botoxu.

Każda ampułka ToxPeel zawiera:

  • 30% kompleks kwasów ( kwas mlekowy, glikolowy, jabłkowy, papaina) połączonych z peptydami – zapewniają głęboką stymulację komórek skóry oraz wyraźną poprawę jędrności i napięcia.
  • Silnie liftingujący kompleks V-TOX, zawierający Acetyl Hexapeptyd zwany Argireliną, która blokuje sygnały nerwowe do mięśni, a tym samym rozluźnia napięcia mięśniowe w skórze (innymi słowy działa jak botox)
  • Czynniki wzrostu naskóra EFG i FGF
  • Niacynamid (Witamina B3) – działa nawilżająco i odbudowująco na skórę. Ma też działanie przeciwzapalne.
  • Centella asiatica – wspomaga produkcję kolagenu w skórze.
  • Ekstrat oleju słonecznika – wzmacnia warstę hydrolipidową skóry, ma działanie antyoksydacyjne.

Wszystkie te składniki działają razem w celu stymulowania komórek skóry na różnych poziomach, dzięki czemu dają efekt natychmiastowego wygładzenia bruzd i zmarszczek mimicznych, rozjaśnienia i nawilżenia skóry.

Jak widzisz, w małej ampułce ToxPeel, zamknięte jest bogactwo substancji, które spowodują, że Twoja skóra będzie wyglądać pięknie i młodo. Inne widoczne efekty zabiegu to:

– wyraźnie napięta skóra,
– redukcja drobnych zmarszczek,
– zmniejszone oznaki fotostarzenia,
– wyrównany koloryt skóry,
– regeneracja komórek.

ToxPeel jest zabiegiem całorocznym, ale szczególnie polecany jesienią oraz wiosną. Doskonałym także dla cery naczyniowej i na wrażliwe okolice oczu. Jest bezbolesny, nie powoduje dyskomfortu. W trzeciej dobie może wystąpić delikatne złuszczenie. Może być stosowany w przypadku cery naczykowej.
Najlepsze efekty daje seria 6-8 zabiegów, powtarzanych co 7-10 dni.

ZALECENIA POZABIEGOWE

Niezależnie od pogody przez 7 dni po zabiegu należy stosować krem z filtrem SPF 50.

UWAGA PROMOCJA! Do końca listopada przy zakupie pakietu 5 zabiegów dowolnymi kwasami płacisz tylko za 4 zabiegów! 

Zapraszamy do kontaktu:)