Kreatynowy lifting rzęs

Lifting rzęs to zabieg, dzieki któremu uzyskasz niesamowitcie wyglądające rzęsy, utrzymujące swój wygląd przez 6 do 8 tygdni. Warto w tym miejscu dodać, ze pracujemy na najlepszych i najbezpieczniejszych produktach na rynku. Jesteśmy certyfikowanym salonem ELLEBANA.

Unikalna technika łączenia specjalistycznych produktów sprawi, że Twoje rzęsy staną się dłuższe, grubsze i pełniejsze oraz pięknie podkręcone. Lifitng rzęs to fantastyczna alternatywa dla przedłużania rzęs, oparta na bezpiecznych dla oczu i naturalnie wzmacniającyh produktach. Każdy poranek witasz z gotowymi i pięknie wyglądającymi rzęsami!

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Nasz pracownik zrobi z Tobą dokładny wywiad i poprosi Cię o uzupełnienie Karty Klienta. Pamiętaj, że okolice oczu są bardzo delikatne, dlatego ważne jest aby dokładnie sprawdzić, czy nie ma przeciwwskazań do wykonaniu zabiegu.

* Najpierw wykonujemy delikatny demakijaż oraz szamponujemy rzęsy, aby zmyć z nich ewentualne resztki makijażu.

* Po odpowiednim zabezpieczeniu oka, na rzęsy nanosimy specjalny preparat, mający na celu otwarcie łusek włosa podniesienie u nasady włosków i nadanie im kształtu łuku.

* Kolejnym krokiem jest zastosowanie tzw. utrwalacza. Dzięki utrwalaczowi będziesz mogła cieszyć się uzyskanym kształtem rzęs nawet do 8 tygodni.

* Trzeci etap to koloryzacja. Nasze stylistki dobierają kolory do tonacji cery, włosów i oka.

* Następnie stosujemy głęboko odżywczą kurację na rzęsy. Prepart, którego używamy został skomponowany tak, aby jak najlepiej zregenerować, nawilżyć i odbudować naturalne rzęsy. W 97,7% bazuje na naturalnych składnikch takich jak oleje jojoba, olej z lniczka siewnego, oleje z czarnuszki czy proteiny jedwabiu. Te składniki gwarantują nawilżenie, uzupełnienie, naprawę rzęs, dodając im jednocześnie blasku i miękkości.

* Ostatni etap to keratynowa laminacja, Na rzęsy nakładamy serum, zawierające oprócz czystej keratyny,  proteiny pszenicy i soi. Skład ten sprawia, że rzęsy stają się silniejsze i wyraźnie grubsze. Serum to nie tylko chroni, ale dostarcza rzęsom witaminy i proteiny, co pozwala im rosnąć szybciej.

ZALECENIA PO ZABIEGU

Nie używaj mocnych środków do demakijażu przez 48 godzin po zabiegu, ponieważ mogą odbarwić kolor. Przez 24 godziny po zabiegu należy unikać kąpieli z dużą ilością pary wodnej oraz sauny i basenu. Szampony, odżywki, środki do makijażu, kremy czy serum pod oczy mogą sprawić, że kolor wyblaknie, a efekt podkręcenia będzie mniej trwały.

PRZECIWWSKAZANIA

Lifting rzęs jest zabiegiem wykonywanym we wrażliwej okolicy oka, dlatego bardzo ważny jest dokładny wywiad. Choroby, które wykluczają wykonanie zabiegu to:

 • Choroby oczu (jaskra, zaćma)
 • Stan zapalny i infekcje oka
 • Zapalenie spojówek
 • Alergie (w tym na latex i glicerynę)
 • Katar sienny
 • Porażenie nerwu twarzy
 • Przyjmowanie silnych środków hormonalnych
 • Ciąża i karmienie piersią
 • Niedawna operacja oczu lub okolic oka
  dodatkowo:
 • posiadacze szkieł kontaktowych są proszeni o wyjęcie ich do zabiegu

Powrót do strony zabiegi kosmetyczne.