Cudowne igiełki – mezoterapia igłowa


Kiedy nasza skóra traci jędrność, pojawiają się zmarszczki, przebarwienia, to ostatni moment żeby zacząć działać.
Mam dla Was dwie wiadomości – jedną złą, drugą bardzo dobrą:)
Zła wiadomość jest taka, że nie istnieje żaden cudowny krem przywracający młodość. Owszem, obecna zaawansowana technologia sprawia, że kremy robią dobrą robotę – nawilżają, rozjaśniają, odżywiają.
Ale kiedy problem jest we wnętrzu skóry, działać trzeba właśnie tam. I to jest ta dobra wiadomość. Istnieje metoda, która naprawdę działa, a jej efekty są widoczne gołym okiem!
Ta cudowna metoda to MEZOTERAPIA IGŁOWA.

Jest to technika znana w medycynie od ponad 50 lat. Za jej pioniera uważa się francuskiego lekarza – Michaela Pistora, który leczył tą metodą swoich pacjentów z migren oraz przewlekłych zespołów bólowych. Leczył z bardzo dobrymi skutkami. Obecnie zastosowanie mezoterapii do poprawy kondycji skóry oraz ciała przeżywa swój renesans.

Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą, która służy do odmłodzenia skóry oraz do pobudzenia procesów regeneracyjnych, zachodzących w skórze. Rewitalizacja skóry po zabiegu jest widoczna gołym okiem i co ważne – efekty są długotrwałe.

Aktywne składniki są dostarczane do skóry za pomocą mikroiniekcji (nakłuć cienką igłą). W ten sposób podawane substancje mają możliwość optymalnego działania, docierając dokładnie do obszarów wymagających poprawy.
Sam zabieg może nie należy do najprzyjemniejszych, ale odczucia bólowe są zredukowane do minimum. Przed wykonaniem iniekcji, obszar zabiegowy jest miejscowo znieczulany specjalnie do tego przeznaczonym preparatem.

Efekty – naprawdę są:)

Efektem terapii jest pięknie nawilżona, napięta i jędrna skóra. Co ważne – widocznie zwiększa się gęstość skóry. Drobne zmarszczki znikają, a te głębsze zostają wyraźnie spłycone.
Iniekcje z koktajlem aktywnych substancji – (m.in kwas hialuronowy, peptydy biomimetyczne, polinukealotydy, witaminy, krzemionka i wiele innych substancji), sprawiają, że zwiększa się produkcja kolagenu i elastyny.
Skóra jest dobrze odżywiona, wypoczęta i po prostu młodsza.
O mezoterapii igłowej warto pomyśleć również wtedy, kiedy mamy tzw. wielkie wyjście i chcemy wszystkich olśnić naszym wyglądem (często z dobrodziejstw mezoterapii korzystają przyszłe panny młode).

Cudowne składniki

W ampułkach do mezoterapii szukajcie poniższych składników – wówczas będziecie mieć gwarancję, że efekt będzie taki, jakiego oczekujecie. Dodamy tutaj, że w naszych salonach korzystamy tylko z profesjonalnych produktów zawierających:
kwas hialuronowy (wypełnia przestrzeń międzykomórkową, nawilża, ma działanie przeciwzmarszczkowe)
– peptydy biomimetyczne – zwane aktywatorami młodości. Te peptydy to okrycie ostatnich lat, są syntetycznymi związkami chemicznymi , które działają na zasadzie wiernego naśladowania naturalnych substancji występujących w organizmie; mają działanie przeciwstarzeniowe, przeciwbarwieniowe
witaminy (m.in. A, C, E)
aminokwasy (np. glicyna i L-prolina – będące głównym składnikiem budulcowym kolagenu)
minerały – (np. krzem organiczny pobudza regenerację włókien elastyny i kolagenu)
koenzymy
kwasy nukleinowe.

Do mezoterapii igłowej zaliczamy również lipolizę (iniekcje substancji rozpuszczających tkankę tłuszczową). Mezoterapia świetnie sprawdza się również w przypadku przeciwdziałania wypadaniu włosów (będziemy o tym pisać w kolejnych artykułach)

O przeciwwskazaniach do zabiegu, pielęgnacji pozabiegowej przeczytasz tutaj.