fbpx

Nasz zespół

Sylwia Bober

Masażystka z powołania i wykształcenia. Kocha to co robi i powtarza to na każdym kroku. Zakręty na drodze życia traktuje jak kolejne wyzwania. Specjalizuje się nie tylko w masażach, ale także w kosmetyce twarzy i ciała. Mistrzyni stylizacji brwi. Pasji oddana całym
sercem.

Nina Góralczyk

Jestem studentką kosmetologii. Specjalizuję się w manicure i pedicure. Na co dzień zajmuję się stylizacją paznokci żelowych, hybrydowych oraz zdobieniami. Dbam nie tylko o precyzyjne wykonanie zabiegu, ale również o samopoczucie naszych Klientów. Moja praca daje mi satysfakcję i radość, ponieważ kocham to co robię”

Diana Latai

Stylizacją paznokci zajmuję się już 5 lat. Uwielbiam pracę z ludźmi. Jestem perfekcjonistką, dla której liczy się każdy detal i tak właśnie wykonuję zabiegi dla moich Klientek.

Magda Andres

Paznokcie stały się dla mnie pasją już po pierwszej wizycie u profesjonalistki około 9 lat temu. Niedługo później zaczęłam własną przygodę ze stylizacją paznokci, która nadal trwa. W stylizacji paznokci kieruję się dewizą: Diabeł tkwi w szczegółach! 🙂

Monika Zbroja

Jestem licencjonowanym kosmetologiem, od kilku lat zajmuje się również stylizacją paznokci. Swoją przygodę z kosmetyką zaczęłam już w liceum zajmując się stylizacja brwi oraz makijażem. Od zawsze lubiłam malować,  interesowałam się psychologia, uwielbiałam kontakt z ludźmi dlatego zawód kosmetologa daje mi możliwość wykonywania kilku zawodów w jednym:) moje życiowe motto to: Żyj tak jakby miało nie być jutra!

Paulina Niewójt

"Przygodę ze stylizacja paznokci rozpoczęłam mając 16 lat. Jestem samoukiem, pragnę stać się najlepsza w tym co robię. Uwielbiam robić  manicure i pedicure ale prawdziwa radość sprawiają mi stylizację żelowe. Gdy widzę uśmiech i zadowolenie Klientki po skończonym zabiegu, to wiem, że jestem na właściwym miejscu, robiąc to co kocham. Studiuję kosmetologię i w przyszłości chciałabym rozwinąć się również w tej dziedzinie branży beauty."

Joanna Jarzębska

Specjalizuję się w stylizacjach żelowych. Jestem osobą bardzo kreatywną, dlatego na paznokciach moich Klientek tworzę wzory i obrazki. Staram się być zawsze na bieżąco ze wszelkimi nowościami w świecie nail artu, aby moim Klientkom  proponować najpiękniejsze zdobienia.

Kasia Szkop

Makijażystka i charakteryzator od 13 lat:)

Na co dzień  Wykładowca w szkole makijażu. Tworzy charakteryzacje na potrzeby przedstawień teatralnych. Poza makijażami okazjonalnymi udziela indywidualnych lekcji z makijażu. Ukończyła Akademię sztuk pięknych. Prywatnie żona i mama dwóch uroczych chłopców:)

Makijaże Kasi zobacz tu: galeria

 

Magdalena Wrona

Pasja do wykonywania stylizacji paznokci stała się moim zawodem w 2017 roku, codzienna praca z klientkami daje mi wiele satysfakcji, a ich zadowolenie i uśmiech powoduje jeszcze większe pragnienie dążenia do profesjonalizmu. Moje zawodowe motto? Życie jest za krótkie na niepomalowane paznokcie

Karolina Grabiszewska

Właścicielka.
Moja firma to moja radość i pasja. Nieustannie szukam inspiracji, nowych pomysłów i innowacji. Uważam, że szczegóły budują jakość, a to przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Dlatego razem z moim Zespołem cały czas pracujemy nad doskonaleniem The Colours.
Prywatnie uwielbiam podróże i naukę języków obcych.