fbpx

Nasz zespół

Sylwia Bober

Masażystka z powołania i wykształcenia. Kocha to co robi i powtarza to na każdym kroku. Zakręty na drodze życia traktuje jak kolejne wyzwania. Specjalizuje się nie tylko w masażach, ale także w kosmetyce twarzy i ciała. Mistrzyni stylizacji brwi. Pasji oddana całym
sercem.

Monika Krawczyńska

Moja pasja, miłość, sposób na życie...W codziennej pracy dążę do tego, by moje propozycje wyrażały Klientkę i czyniły Ją wyjątkową, ponieważ od chwili poznania jest dla mnie właśnie taka. Ze swojej strony gwarantuję oddanie się pasji bez opamiętania, by odwiedzające nas Panie poczuły się piękne, kobiece i z klasą. Pragnę dać Im odrobinę koloru, serca oraz relaksu w codzienności. Wykonuję swoją pracę z radością, a szczególności uwielbiam artystyczne zdobienia (icons, nailart) oraz przedłużanie paznokci.

Tatiana Berezova

Od 10 lat zajmuję stylizacją rzęs (metody 1:1 i wszystkie metody objętościowe) i paznokci.

Uwielbiam pracę z ludźmi i zadowolenie moich Klientek, kiedy patrzą w lustro po zabiegu.

Nina Góralczyk

Jestem studentką kosmetologii. Specjalizuję się w manicure i pedicure. Na co dzień zajmuję się stylizacją paznokci żelowych, hybrydowych oraz zdobieniami. Dbam nie tylko o precyzyjne wykonanie zabiegu, ale również o samopoczucie naszych Klientów. Moja praca daje mi satysfakcję i radość, ponieważ kocham to co robię”

Kasia Szkop

Makijażystka i charakteryzator od 13 lat:)

Na co dzień  Wykładowca w szkole makijażu. Tworzy charakteryzacje na potrzeby przedstawień teatralnych. Poza makijażami okazjonalnymi udziela indywidualnych lekcji z makijażu. Ukończyła Akademię sztuk pięknych. Prywatnie żona i mama dwóch uroczych chłopców:)

Makijaże Kasi zobacz tu: galeria

 

Karolina Grabiszewska

Właścicielka.
Moja firma to moja radość i pasja. Nieustannie szukam inspiracji, nowych pomysłów i innowacji. Uważam, że szczegóły budują jakość, a to przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Dlatego razem z moim Zespołem cały czas pracujemy nad doskonaleniem The Colours.
Prywatnie uwielbiam podróże i naukę języków obcych.