Nasz zespół

Paulina Antolik

Menedżer The Colours Beauty Studio
Oprócz wykonywania perfekcyjnych stylizacji, Paula zarządza naszymi salonami.
Jest multifunkcyjną osobą, która uwielbia ład i porządek:)
Grafiki, zamówienia i rekrutacje to jej chleb powszedni.

Monika

Moja pasja, miłość, sposób na życie...W codziennej pracy dążę do tego, by moje propozycje wyrażały Klientkę i czyniły Ją wyjątkową, ponieważ od chwili poznania jest dla mnie właśnie taka. Ze swojej strony gwarantuję oddanie się pasji bez opamiętania, by odwiedzające nas Panie poczuły się piękne, kobiece i z klasą. Pragnę dać Im odrobinę koloru, serca oraz relaksu w codzienności. Wykonuję swoją pracę z radością, a szczególności uwielbiam artystyczne zdobienia (icons, nailart) oraz przedłużanie paznokci.

Dagmara

Mam w sobie ogromną radość tworzenia i zamysł artystyczny. Dzięki czemu wiem jak doradzić Klientce optymalną metodę zdobienia. Jestem na bieżąco z najnowszymi trendami i uwielbiam przenosić swoje pomysły na dłonie Klientek. Dodatkowo zajmuję się przedłużaniem rzęs metodą 1:1 oraz liftingiem rzęs.

Nina

Jestem studentką kosmetologii. Specjalizuję się w manicure i pedicure. Na co dzień zajmuję się stylizacją paznokci żelowych, hybrydowych oraz zdobieniami. Dbam nie tylko o precyzyjne wykonanie zabiegu, ale również o samopoczucie naszych Klientów. Moja praca daje mi satysfakcję i radość, ponieważ kocham to co robię”

Sylwia Bober

Masażystka z powołania i wykształcenia. Kocha to co robi i powtarza to na każdym kroku. Zakręty na drodze życia traktuje jak kolejne wyzwania. Specjalizuje się nie tylko w masażach, ale także w kosmetyce twarzy i ciała. Mistrzyni stylizacji brwi. Pasji oddana całym
sercem.

Karolina Grabiszewska

Właścicielka.
Moja firma to moja radość i pasja. Nieustannie szukam inspiracji, nowych pomysłów i innowacji. Uważam, że szczegóły budują jakość, a to przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Dlatego razem z moim Zespołem cały czas pracujemy nad doskonaleniem The Colours.
Prywatnie uwielbiam podróże i naukę języków obcych.