Nasz zespół

TEAM WARSZAWSKI

Sylwia Bober

Masażystka z powołania i wykształcenia. Kocha to co robi i powtarza to na każdym kroku. Zakręty na drodze życia traktuje jak kolejne wyzwania. Specjalizuje się nie tylko w masażach, ale także w kosmetyce twarzy i ciała. Mistrzyni stylizacji brwi. Pasji oddana całym
sercem.

Nina Góralczyk

Jestem studentką kosmetologii. Specjalizuję się w manicure i pedicure. Na co dzień zajmuję się stylizacją paznokci żelowych, hybrydowych oraz zdobieniami. Dbam nie tylko o precyzyjne wykonanie zabiegu, ale również o samopoczucie naszych Klientów. Moja praca daje mi satysfakcję i radość, ponieważ kocham to co robię”

Diana Latai

Stylizacją paznokci zajmuję się już 5 lat. Uwielbiam pracę z ludźmi. Jestem perfekcjonistką, dla której liczy się każdy detal i tak właśnie wykonuję zabiegi dla moich Klientek.

Magda Andres

Paznokcie stały się dla mnie pasją już po pierwszej wizycie u profesjonalistki około 9 lat temu. Niedługo później zaczęłam własną przygodę ze stylizacją paznokci, która nadal trwa. W stylizacji paznokci kieruję się dewizą: Diabeł tkwi w szczegółach! 🙂

Joanna Jarzębska

Specjalizuję się w stylizacjach żelowych. Jestem osobą bardzo kreatywną, dlatego na paznokciach moich Klientek tworzę wzory i obrazki. Staram się być zawsze na bieżąco ze wszelkimi nowościami w świecie nail artu, aby moim Klientkom  proponować najpiękniejsze zdobienia.

Kasia Szkop

Makijażystka i charakteryzator od 13 lat:)

Na co dzień  Wykładowca w szkole makijażu. Tworzy charakteryzacje na potrzeby przedstawień teatralnych. Poza makijażami okazjonalnymi udziela indywidualnych lekcji z makijażu. Ukończyła Akademię sztuk pięknych. Prywatnie żona i mama dwóch uroczych chłopców:)

Makijaże Kasi zobacz tu: galeria

 

Karolina Grabiszewska

Właścicielka.
Moja firma to moja radość i pasja. Nieustannie szukam inspiracji, nowych pomysłów i innowacji. Uważam, że szczegóły budują jakość, a to przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Dlatego razem z moim Zespołem cały czas pracujemy nad doskonaleniem The Colours.
Prywatnie uwielbiam podróże i naukę języków obcych.

TEAM POZNAŃSKI

Kamila

Stylizacją paznokci zajmuje się od 7 lat, ale to nail art sprawia mi najwiecej przyjemności. Jeśli sądzisz, że czegoś nie da się zrobić to jeszcze mnie nie poznałaś.
Absolwentka Inżynierii Bezpieczeństwa - ze mną możesz być spokojna o konstrukcje swojego paznokcia.

 

Ola Czaczkowska

Z wykształcenia kosmetolog, specjalizujący się w SPA&Wellnes. Swoimi masażami staram się odpowiadać gościom na potrzeby relaksu i wyciszenia. Dodatkowo moją pasją stała się stylizacja paznokci i nie przestaje szkolić się w tym kierunku.Uwielbiam prace z ludźmi, a ich zadowolenie i uśmiechnięte twarze są dla mnie najlepszą nagrodą.

Dominika

Mam na imię Dominika i od 2  lat jestem stylistką paznokci. Profesjonalizm, kreatywność i dokładność to dla mnie standard. Uwielbiam minimalizm. Jestem osobą kontaktową wiec myśle ze czas ze mną będzie miło spędzony. Jeśli chcesz mieć estetyczne i zadbane dłonie to serdecznie zapraszam.

 

Sonia

Jestem licencjonowanym kosmetologiem, aktualnie w trakcie studiów magisterskich. Specjalizuje się w zabiegach anti - aging oraz zabiegach dla cer problematycznych. Uwielbiam stylizację brwi - to dzięki nim podkreślamy piękno naszej twarzy. Empatyczna oraz uśmiechnięta 🙂