Opinie

„Bardzo pozytywne odczucia po wizycie w salonie. Wystarczyło 1,5 h abym mogła się zrelaksować, poprawić sobie humor, no i wyjść z starannie zrobionym pedicure. P. Paulina jest przemiła i bardzo kompetentna. Na pewno to nie była moja ostatnia wizyta w tym salonie ;))”

“Pedicure jak zwykle na najwyższym poziomie:) Nina jest zdecydowanie niezawodna! Dziękuję jeszcze raz”

“Pani Monika rewelacja! Niesamowita dokładność i precyzja, a przy tym usługa wykonana bardzo sprawnie! Widać, że wrodzony talent i pasja do swojej pracy;)”

„Pani Sylwia jest niekwestionowanym specjalistą w tej dziedzinie - wykonywałam zabieg depilacji w kilku salonach, ale od momentu jak trafiłam do The Colours w ręce przemiłej Sylwii, nie mam zamiaru nic zmieniać. Polecam w 100%!”

“Jestem znów zachwycona, pani Asia wyczarowała piękne zdobienia jak zwykle. To moje miejsce.”

“Atmosfera przesympatyczna i oczywiście profesjonalnie wykonane manicure ;))) Pozdrawiam i polecam p.Dagmarę ;)”

„Świetny salon, bardzo profesjonalna obsługa, każda manikiurzystka służy dobrą radą i tworzy przyjemną atmosferę. Chodzę tam na manicure hybrydowy i jestem pod nieustającym wrażeniem dokładności jego wykonania. Każda wizyta w jednym z salonów The Colours to czysty relaks. Szczerze polecam! „

„Uwielbiam. Moje miejsce na idealne paznokcie. Wszystko jest wykonywane świetnymi produktami z wielką dokładnością i starannością. Panie są przemiłe, profesjonalne, a przy tym doskonale znają się na rzeczy i chętnie dzielą się swoją wiedzą. A Panią Ninę można ozłocić!”